CSO'ya 31 Stajyer Sanatçılık İçin 270 Başvuru

Başvuru sahipleri ve sınav takviminin tam listesi burada.


CSO'ya 31 Stajyer Sanatçılık İçin 270 Başvuru

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasına kadrolu 31 Stajyer Sanatçı alımı için 5 Ağustos'ta başlayacak sınavlara girmek için, aranan koşulları karşılayan yurt içi ve yurt dışından toplam 270 müzisyen başvuruda bulundu. CSO, tarafından hazırlanan günlü ve saatli sınav programı ilan edildi. Başvuranlar arasında Türkiye'nin büyük orkestralarıyla gençlik orkestralarında başkemancılık, grup şefliği yapmış, yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamış, müzik camiasında tanınan isimler de bulunuyor.

En çok başvuru yaylı sazlar için yapıldı. En büyük rekabet de viyolonsel dalında yaşanacak. Açılan kadro sayısı ile sınava girecek sanatçı sayıları şöyle: Keman 7-78, Viyola 5-31, Viyolonsel 3-42, Kontrbas 4- 42, Obua 2-13, Klarnet 2-18, Fagot 1-11, Trompet 1-8, Trombon 3-19, Arp 1-10, Vurmalı Çalgılar-Timpani 2-16.

Başvuru sahipleri arasında çok deneyimli isimlerle birlikte genç yıldızlar da yer alıyor. Başvuru sahipleri arasında KKTC-CSO, Bilkent Senfoni, Orkestra Akademik Başkent, Borusan İstanbul Filarmoni, KODA, Eskişehir BBSO, Tekfen Filarmoni, Hacettepe Gençlik Senfoni Orkestrası başta olmak üzere çeşitli orkestralarda çalanlarla, davet edildikçe çalan işsiz müzisyenler bulunuyor.

Başvuru sahiplerinin listesi ile sınav gün ve saatlerini belirtir liste şöyle:

Keman

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

DİDEM GÜZEL

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:00 - 10:30

2

AYŞE ÇAĞLAK

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:35 - 11:05

3

BURAK EKER

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:10 - 11:40

4

AYÇA AKÜNAL

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:45 - 12:15

5

ELİF ECE KAYA

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

12:20 - 12:50

6

YILMAZ LEKESİZGÖZ

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

14:00 - 14:30

7

İLAYDA ZEYNEP KÖKSAL

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

14:35 - 15:05

8

EMİR ACAR ŞEN

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

15:10 - 15:40

9

GAMZE SU KAYIŞ

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

15:45 - 16:15

10

ÖZGÜR BASKIN

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

16:45 - 17:15

11

AYŞEGÜL AKKAYA

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

17:20 - 17:50

12

ZEYNEP İLAYDA ERDEN

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

17:55 - 18:25

13

BİLGE KESEMEN

KEMAN

5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

18:30 - 19:00

14

ALP AYVAZOĞLU

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

10:00 - 10:30

15

BUSE KORKMAZ

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

10:35 - 11:05

16

OLGU KIZILAY

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

11:10 - 11:40

17

AYDAN EROĞLU

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

11:45 - 12:15

18

UTKU GÖKSAL

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

12:20 - 12:50

19

DENİZ DİLAN GÖZOĞLU

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

14:00 - 14:30

20

ZEYNEP GÖKÜSTÜN

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

14:35 - 15:05

21

NİYAZİ EMRE ŞENYAYLAR

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

15:10 - 15:40

22

ÖMER FERHAT GÜNERİ

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

15:45 - 16:15

23

FARUK EREN AKÇAY

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

16:45 - 17:15

24

MELODİ EYLÜL KAYIŞ

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

17:20 - 17:50

25

ASLI SILA BULAT

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

17:55 - 18:25

26

GÜFTE YAĞMUR

KEMAN

6 AĞUSTOS PERŞEMBE

18:30 - 19:00

27

BUSE ATASAYAR (BİÇER)

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

10:00 - 10:30

28

BERK BAŞARAN

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

10:35 - 11:05

29

TUANA KÖPRÜLÜ

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

11:10 - 11:40

30

BERKAY CANTÜRK

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

11:45 - 12:15

31

MELİKE DEMİREL

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

12:20 - 12:50

32

MÜGE ALPAY YAY

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

14:00 - 14:30

33

YUNUS ASİLKAN ÇELİK

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

14:35 - 15:05

34

BESTE HESAPÇIOĞLU

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

15:10 - 15:40

35

NİHAN NUR YÜKSEL

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

15:45 - 16:15

36

AYLİN MÖHSÜNOĞLU

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

16:45 - 17:15

37

ÖZNUR AYÇA MUTLUER

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

17:20 - 17:50

38

EGEMEN UYSAL

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

17:55 - 18:25

39

YAĞMUR PELİN TURANLI

KEMAN

7 AĞUSTOS CUMA

18:30 - 19:00

40

KAHRAMAN NİCE ÖZBAY

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

10:00 - 10:30

41

SELÇUK SARP GÖNÜLDAŞ

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

10:35 - 11:05

42

BESTENAZ YAKAR

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

11:10 - 11:40

43

GÖKHAN ŞAMİL

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

11:45 - 12:15

44

KORCAN KÖSTÜK

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

12:20 - 12:50

45

SELEN TERECİ TEK

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

14:00 - 14:30

46

TANAY TOTUK

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

14:35 - 15:05

47

CANSU GÖKAYAZ

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

15:10 - 15:40

48

OYA ÇEKİ

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

15:45 - 16:15

49

İREM YENİDAĞ

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

16:45 - 17:15

50

ARSLAN BÜYÜKKAYA

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

17:20 - 17:50

51

BORA TARKUM

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

17:55 - 18:25

52

GÜLFEM GÜLER

KEMAN

8 AĞUSTOS CUMARTESİ

18:30 - 19:00

53

CANSU DURMAZ

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

10:00 - 10:30

54

OZAN BIKIM

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

10:35 - 11:05

55

AZRA BERFİN EREN

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

11:10 - 11:40

56

NİLAY SEYHAN

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

11:45 - 12:15

57

IRMAK ACAR

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

12:20 - 12:50

58

EZGİ ER

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

14:00 - 14:30

59

RÜSTEM MUSTAFAYEV

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

14:35 - 15:05

60

FATMA İDİL ŞEDELE

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

15:10 - 15:40

61

PINAR HOTAŞLI

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

15:45 - 16:15

62

SILA NUR TÜREDİ

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

16:45 - 17:15

63

AYŞE ÖZGE ERDEM

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

17:20 - 17:50

64

TUNA UĞUR

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

17:55 - 18:25

65

VEYSEL ABDULLAH LEKESİZGÖZ

KEMAN

9 AĞUSTOS PAZAR

18:30 - 19:00

66

DAMLA NUR TÜRKERİ

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

10:00 - 10:30

67

ASLI AYBEN ÖZDEMİR

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

10:35 - 11:05

68

EKİN GÜLDOĞAN

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

11:10 - 11:40

69

YAĞMUR BOSTANCIOĞLU

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

11:45 - 12:15

70

EYLÜL UMAY TAŞ

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

12:20 - 12:50

71

TAMARA ŞAHİN

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

14:00 - 14:30

72

SARMA SKARBİNİKA ÖZBEK

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

14:35 - 15:05

73

KARDELEN GÖNÜLCAN

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

15:10 - 15:40

74

BESTE BAHAR BALIKLIPINAR

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

15:45 - 16:15

75

ÖZGE ÖZERBEK

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

16:45 - 17:15

76

ALİYA OKEEV

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

17:20 - 17:50

77

CAN ÖZHAN

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

17:55 - 18:25

78

BİLGE ÖZÜTÜRK

KEMAN

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

18:30 - 19:00

*****

FURKAN CİCİM

SINAV TARİHİ İTİBARİYLE 18 YAŞINDAN KÜÇÜK OLMASI SEBEBİYLE BAŞVURUSU
KABUL EDİLMEMİŞTİR.(27/01/2003 DOĞUMLU)

 

Viyola

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

DENİZ YILIK

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:00 - 10:30

2

MERİÇ ESEN

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:35 - 11:05

3

UMUT LEKESİZGÖZ

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:10 - 11:40

4

İPEK DEMİRCİOĞLU

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:45 - 12:15

5

FÜSUN NAZ ALTINEL

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

12:20 - 12:50

6

DERYA DİLAY AKAR

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

14:00 - 14:30

7

ÖZGÜR KIRCALI

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

14:35 - 15:05

8

DORUK SELEN GÜLEÇ

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

15:10 - 15:40

9

CEREN SEZER

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

15:45 - 16:15

10

ERKMEN KARAGÜL

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

16:45 - 17:15

11

DAMLA ÇAKAR

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

17:20 - 17:50

12

YAĞMUR TEKİN

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

17:55 - 18:25

13

KÜRŞAT AĞLAÇ

VİYOLA

12 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

18:30 - 19:00

14

SEMİH TERCAN

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

10:00 - 10:30

15

İDİL SEZER

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

10:35 - 11:05

16

İLAY ECEM ÖZTÜRK

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

11:10 - 11:40

17

SELEN ÇELİK

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

11:45 - 12:15

18

MUHSİNE GÖKÇEN ERDEM

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

12:20 - 12:50

19

DENİZSU POLAT

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

14:00 - 14:30

20

SEMİH BOSTANCI

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

14:35 - 15:05

21

TUĞÇE SARIÇİYİL

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

15:10 - 15:40

22

SEÇİL SUN

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

15:45 - 16:15

23

EYÜP ÇAĞATAY ŞAHİN

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

16:45 - 17:15

24

ECEM EREN

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

17:20 - 17:50

25

İMGESU TEKERLER

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

17:55 - 18:25

26

GİZEM ANAFARTA

VİYOLA

13 AĞUSTOS PERŞEMBE

18:30 - 19:00

27

NUR BANU ABİŞ

VİYOLA

14 AĞUSTOS CUMA

10:00 - 10:30

28

NECATİ DİNÇ NAYAN

VİYOLA

14 AĞUSTOS CUMA

10:35 - 11:05

29

NATALYA KIRCA

VİYOLA

14 AĞUSTOS CUMA

11:10 - 11:40

30

EMRE COŞKUN AKMAN

VİYOLA

14 AĞUSTOS CUMA

11:45 - 12:15

31

EZGİ BİLGİN

VİYOLA

14 AĞUSTOS CUMA

12:20 - 12:50

 


 

Viyolonsel

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

İLAYDA İREM CANDURAN

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

14:00 - 14:30

2

BARIŞ AYGÜN

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

14:35 - 15:05

3

DOĞUŞ ERGİN

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

15:10 - 15:40

4

ZEYNEP ASLI GÜLTEKİN

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

15:45 - 16:15

5

POYRAZ BALTACIGİL

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

16:45 - 17:15

6

ORKUN ÜNAL

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

17:20 - 17:50

7

GÜN TANAÇ

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

17:55 - 18:25

8

GÖKÇE BAHAR OYTUN

VİYOLONSEL

14 AĞUSTOS CUMA

18:30 - 19:00

9

BESTE YILDIRIM

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

10:00 - 10:30

10

GÖZDE ÇERÇİ GÜNEŞ

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

10:35 - 11:05

11

ROZA AKIN

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

11:10 - 11:40

12

LALE EFENDİEV

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

11:45 - 12:15

13

MEHMET GÖKHAN BAĞCI

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

12:20 - 12:50

14

ESİN TAŞKIN

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

14:00 - 14:30

15

YUSUF ÇELİK

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

14:35 - 15:05

16

EBUBEKİR FERHAT GÜNERİ

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

15:10 - 15:40

17

SİNEM KARASU

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

15:45 - 16:15

18

ECE ŞENSİN

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

16:45 - 17:15

19

CEM UYANIK

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

17:20 - 17:50

20

ÖZGE SERÇELER

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

17:55 - 18:25

21

MEHMET BERKEM BURSAL

VİYOLONSEL

15 AĞUSTOS CUMARTESİ

18:30 - 19:00

22

SERÇİN YATKIN

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

10:00 - 10:30

23

AYBÜKE KIR

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

10:35 - 11:05

24

BESTE ÜNAL

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

11:10 - 11:40

25

BUSE BİLGİNOĞLU

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

11:45 - 12:15

26

İLAYDA BUSE TAŞKESEN

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

12:20 - 12:50

27

CAN GENÇER

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

14:00 - 14:30

28

YAŞAR YASİN KÖROĞLU

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

14:35 - 15:05

29

DAMLA ÇAYLI GÜNGÖR

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

15:10 - 15:40

30

ALP EDİZ İLGEN

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

15:45 - 16:15

31

MURAT KANCA

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

16:45 - 17:15

32

EZGİ YAĞMUR BİLGİN

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

17:20 - 17:50

33

MELİH SELEN

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

17:55 - 18:25

34

FEREC NECEF

VİYOLONSEL

16 AĞUSTOS PAZAR

18:30 - 19:00

35

ENES KARAKÖSE

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

10:00 - 10:30

36

DİLAN AKÇASOY

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

10:35 - 11:05

37

İSMAİL KAYA

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

11:10 - 11:40

38

EMRE POYRAZ

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

11:45 - 12:15

39

NİLHAN KARATAŞ

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

12:20 - 12:50

40

ASYA ALEYNA AYVERDİ

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

14:00 - 14:30

41

PİRSU KESİCİ

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

14:35 - 15:05

42

HAKAN HÜRKAN ŞAHİN

VİYOLONSEL

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

15:10 - 15:40

 


 

Kontrabas

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

GİZEM SÖZERİ

KONTRABAS

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

16:10 - 16:40

2

İSMAİL BAHA HATİPOĞLU

KONTRABAS

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

16:45 - 17:15

3

FATİH EREN KALELİOĞLU

KONTRABAS

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

17:20 - 17:50

4

EVREN ŞEN

KONTRABAS

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

17:55 - 18:25

5

İLKKAN BATUHAN SARIOĞLU

KONTRABAS

17 AĞUSTOS PAZARTESİ

18:30 - 19:00

6

İLKER CANKARA

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

10:00 - 10:30

7

FİRDEVS GÖKSU SÖKER

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

10:35 - 11:05

8

CEM GÜNEY YILDIRIM

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

11:10 - 11:40

9

SELİN BALKAN

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

11:45 - 12:15

10

CAN CANOĞLU

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

12:20 - 12:50

11

EZGİ ÖZOK

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

14:00 - 14:30

12

YAMAN ZENCİRCİ

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

14:35 - 15:05

13

TUNCAY İPTEŞ

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

15:10 - 15:40

14

ELİF BİRİNCİ

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

15:45 - 16:15

15

ALİ DURAK

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

16:45 - 17:15

16

PELİN ATAY

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

17:20 - 17:50

17

ASAL ALTAY

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

17:55 - 18:25

18

UTKU TOSUNLAR

KONTRABAS

18 AĞUSTOS SALI

18:30 - 19:00

19

ALİ ŞENGİL

KONTRABAS

19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:00 - 10:30

20

ELİF GÜNEŞ SUNGUR

KONTRABAS

19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:35 - 11:05

21

İSMAİL SEYİTHAN KARABACAK

KONTRABAS

19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:10 - 11:40

22

TURGUT TUNÇ ÇİVRİL

KONTRABAS

19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:45 - 12:15

23

BARIŞ ÇELİK

KONTRABAS

19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

12:20 - 12:50

24

BAHACAN KURTULUŞ

KONTRABAS

19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

12:55 - 13:25

 


 

Obua

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

BATUHAN CİVELEK

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

10:00 - 10:30

2

SABAHATTİN EMRE TÜRKTOPU

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

10:35 - 11:05

3

GÖKTUĞ EGE SAĞLAM

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

11:10 - 11:40

4

EYLÜL CAN AKDAĞ

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

11:45 - 12:15

5

BELKIS ECE ERKAL

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

12:20 - 12:50

6

ZELİHA BUDAK

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

14:00 - 14:30

7

ARIN NEHİR ÖNCAN

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

14:35 - 15:05

8

İPEK KUTNAY

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

15:10 - 15:40

9

ASLIHAN ÖZDEMİR

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

15:45 - 16:15

10

GÜLCESU SÖNMEZ

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

16:45 - 17:15

11

İREM MERCAN

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

17:20 - 17:50

12

GÜLNİHAL CİHAN

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

17:55 - 18:25

13

PELİN HAMAMCIOĞLU

OBUA

21 AĞUSTOS CUMA

18:30 - 19:00

 


 

Klarinet

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

ERDİ GÜMÜŞEL

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

10:00 - 10:30

2

EYLÜL TOSUN

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

10:35 - 11:05

3

SELİN GÜROL

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

11:10 - 11:40

4

BARAN ÖZÜNLÜ

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

11:45 - 12:15

5

SULTAN İPEK ÇELİK

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

12:20 - 12:50

6

UMAY ŞAFAK

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

14:00 - 14:30

7

FEVZİ ONUR USTABAŞ

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

14:35 - 15:05

8

EFİL ÖZDEMİR

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

15:10 - 15:40

9

YİĞİT ŞAHAN YÜKSEL

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

15:45 - 16:15

10

KORAY AKÇA

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

16:45 - 17:15

11

BARIŞ UMARER

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

17:20 - 17:50

12

ARDA TUNCER

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

17:55 - 18:25

13

MEHMET GİRİCİ

KLARİNET

22 AĞUSTOS CUMARTESİ

18:30 - 19:00

14

MUSTAFA TUĞER DORUK

KLARİNET

23 AĞUSTOS PAZAR

10:00 - 10:30

15

EVRİM EZGİ YILDIRIM

KLARİNET

23 AĞUSTOS PAZAR

10:35 - 11:05

16

YAĞMUR KOYUNLU

KLARİNET

23 AĞUSTOS PAZAR

11:10 - 11:40

17

KAYAHAN KARACA

KLARİNET

23 AĞUSTOS PAZAR

11:45 - 12:15

18

FURKAN ERYOLDAŞ

KLARİNET

23 AĞUSTOS PAZAR

12:20 - 12:50

 


 

Fagot

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

MELİSA BÜYÜKYÖRÜK

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

14:00 - 14:30

2

ECE NUR ÖZER

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

14:35 - 15:05

3

KANİ UTKU SUNA

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

15:10 - 15:40

4

OZAN EVRUK

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

15:45 - 16:15

5

MUSTAFA KEMAL SAYDAM

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

16:45 - 17:15

6

TILSIM BUFE MURATAL

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

17:20 - 17:50

7

SEYFİ CAN DAĞLAR

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

17:55 - 18:25

8

BURAK TOYGAR EŞMAN

FAGOT

23 AĞUSTOS PAZAR

18:30 - 19:00

9

İLAYDA ÜRKMEZ

FAGOT

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

10:00 - 10:30

10

EMİR KUTAY KOÇAK

FAGOT

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

10:35 - 11:05

11

OĞUZHAN GÜNER

FAGOT

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

11:10 - 11:40

 


 

Trompet

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

GÖKHAN PAR

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

12:55 - 13:25

2

SERGEN KALE

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

14:30 - 15:00

3

DENİZ BOZALP ÖZERK

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

15:05 - 15:35

4

SEYFETTİN EFE ÜNAL

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

15:40 - 16:10

5

AYTAÇ AYDOĞDU

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

16:40 - 17:10

6

EGE YILDIRIM

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

17:15 - 17:45

7

GÖRKEM BATUHAN ÇATAK

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

17:50 - 18:20

8

NAİME SERENAD BAYRAKTAR

TROMPET

24 AĞUSTOS PAZARTESİ

18:30 - 19:00

 

Trombon

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

MUHARREM ÇAĞRI ŞEN

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

10:00 - 10:30

2

UMUT ÇETİN

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

10:35 - 11:05

3

ERDEM DELİBAŞ

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

11:10 - 11:40

4

EMİRCAN BİRGÜL

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

11:45 - 12:15

5

TOLGA PAR

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

12:20 - 12:50

6

ALİ ULUSOY

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

14:00 - 14:30

7

DENİZ DİŞDİŞ

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

14:35 - 15:05

8

SABRİ YUSUF SÜMBÜL

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

15:10 - 15:40

9

MÜMTAZ ÖFKELİ

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

15:45 - 16:15

10

KUMSAL GERMEN

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

16:45 - 17:15

11

YALIN AKDAĞ

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

17:20 - 17:50

12

ONUR PAZARBAŞI

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

17:55 - 18:25

13

MERT ÜNAL

TROMBON

25 AĞUSTOS SALI

18:30 - 19:00

14

ASLI ECE SARAÇ

TROMBON

26 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:00 - 10:30

15

ŞAHİN MERT UZUNÇINAR

TROMBON

26 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

10:35 - 11:05

16

GÜNEŞ KARADUMAN

TROMBON

26 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:10 - 11:40

17

ELİF BEREN KARADENİZ

TROMBON

26 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

11:45 - 12:15

18

ALİ BEKLER

TROMBON

26 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

12:20 - 12:50

19

BAŞAR GÜL

TROMBON

26 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

12:55 - 13:25

 

Arp

 

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

MEHMET ŞAHİN

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

10:00 - 10:30

2

BENGİ CANATAN

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

10:35 - 11:05

3

SEYİT ÇAĞATAY ELİTOK

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

11:10 - 11:40

4

ENGİN KANSU

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

11:45 - 12:15

5

GÜNEŞ HIZLILAR

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

12:20 - 12:50

6

İLAYDA SEZEN

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

14:00 - 14:30

7

MERVE KOCABEYLER

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

14:35 - 15:05

8

GÖZDE ECE YAVAŞ ÖZTÜRK

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

15:10 - 15:40

9

EMİNE ASLI YUMUŞTUTAN

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

15:45 - 16:15

10

AYSAN BESTE TOPARLAK

ARP

27 AĞUSTOS PERŞEMBE

16:20 - 16:50

 


 

Vurmalı Çalgılar-Timpani

ADAY NO

ADI-SOYADI

SINAVA GİRECEĞİ ENSTRÜMAN

SINAV GÜNÜ

SINAV SAATİ

1

KAAN SOYSAL

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

10:00 - 10:45

2

ALİ CAN ÖZTAN

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

11:00 - 11:45

3

ATA ÖZER

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

12:00 - 12:45

4

DOĞA BERK OKTAY

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

13:00 - 13:45

5

CAN DEMİR

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

15:00 - 15:45

6

TANYA TARAZAN

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

16:00 - 16:45

7

ALPER ÖZGÜZEL

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

17:00 - 17:45

8

İREM DEKELİ

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

28 AĞUSTOS CUMA

18:00 - 18:45

9

ECEM KAYMAK

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

10:00 - 10:45

10

MEHMET UYGAR İLDAN

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

11:00 - 11:45

11

EFE YEDİCAN

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

12:00 - 12:45

12

BERKİN BİLGİHAN

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

13:00 - 13:45

13

KEREM ALPTEKİN

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

15:00 - 15:45

14

SELİN KARANCI (YILMAZKAYA)

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

16:00 - 16:45

15

BESTEM MENOKAN

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

17:00 - 17:45

16

GİZ ÖZTAŞ

VURMALI ÇALGILAR
TİMPANİ

29 AĞUSTOS CUMARTESİ

18:00 - 18:45