35. Uluslararası Ankara Müzik Festivali Programı
Reklam
  • Reklam

35. Uluslararası Ankara Müzik Festivali Programı

Üç orkestra, iki caz grubu, bir flamenko grubu , bir eski müzik grubu, Devlet ÇSK ve oda müziği toplulukları ile resitallerden oluşan program MEB Şura ile CSO Konser Salonunda uygulanacak. Açılış CSO Konser salonunda...

Reklam
12 Mart 2018 - 17:47 - Güncelleme: 13 Mart 2018 - 15:14

35. Uluslararası Ankara Müzik Festivali 4 Nisan'da İdil Biret'in solist olarak katılacağı, Rengim Gökmen şefliğindeki CSO'nun konseriyle açılıyor. Festival 26 Nisan'da romanya'dan gelecek olan Sibiu Filarmoni Orkestrası'nın Constantin Adrian Grigore, yönetiminde kemancı Gabriel Croitoru'ya eşlik edeceği konserler kapanacak. Festival programı, bilet fiyatları ve konserlerin verileceği salonları gösterir liste şöyle:

 

TARİH

PROGRAM

SALON

 

Bilet Fiyatları

4 Nisan 2018 Çarşamba

20:00

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası

Rengim Gökmen, şef
İdil Biret, piyano

CSO Konser Salonu

 

 60 Tam

40 Öğr.

6 Nisan 2018

Cuma

20:00

Compania Flamenca El Carpeta & Antonio Canales
“A Bailar”

 

MEB Şura

 125

100

75

50 Balkon

10 Nisan 2018

Salı

20:00

 

Lukas Vondracek, piyano

 

CSO Konser Salonu

 

 50 Tam

30 Öğr.

11 Nisan 2018 Çarşamba

20:00

 Franz Lizst Oda Orkestrası
Alican Süner,
keman

MEB Şura

 

50 Tam

30 Öğr.

 

 

13 Nisan 2018 Cuma 20:00

 

Gürcistan Devlet Balesi “Sukhishvili”
(Gürcistan Devlet Halk Dansları Topluluğu)

MEB Şura

125

100

75

50 Balkon

14 Nisan 2018 Cumartesi

 20:00

David Hazeltine Trio

 David Hazeltine, piyano
David William, bas / Joe Farnsworth, davul

MEB Şura

 

 50 Tam

30 Öğr.

16 Nisan 2018 Pazartesi

20:00

Bosphorus Trio

Özgücan Günöz Kızılay, keman / Çağlayan Çetin, çello Özgür Ünaldı, piyano

CSO Konser Salonu

 

 35 Tam

20 Öğr.

17 Nisan 2018

Salı

20:00

Kültür Bakanlığı Devlet Çoksesli Korosu

Burak Onur Erdem, koro şefi

CSO Konser Salonu

 

35 Tam

20 Öğr.

18 Nisan 2018 Çarşamba

20:00

 Saygun Quartet

Deniz Toygür Conus, keman / Özge Özerbek, keman
Yağmur Tekin, viyola / Yusuf Çelik, çello

 

CSO Konser Salonu

 

35 Tam

20 Öğr.

20 Nisan 2018

Cuma

20:00

Academia de las Luces

MEB Şura

 

50 Tam

30 Öğr.

 

21 Nisan 2018 Cumartesi

20:00

Cyrus Chestnut Trio

Cyrus Chestnut , piyano
Giorgos Antoniou, bas / Esteve Pi, davul

MEB Şura

 50 Tam

30 Öğr.

25 Nisan 2018 Çarşamba
20:00

Spellbound Modern Dans Topluluğu

MEB Şura

 

40 Tam

25 Öğr.

26 Nisan 2018 Perşembe

20:00

Kapanış Konseri
Sibiu Philharmonic Orchestra

Constantin Adrian Grigore, şef
Gabriel Croitoru, keman

MEB Şura

 

60 Tam

 40 Öğr.

Biletler biletix ile Kızılay, Tunalı ve Çayyolu Dost Kitabevleri'nden alınabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 2362 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Semiha Berksoy Opera Ödülleri'ni alanlar neler söyledi?
Semiha Berksoy Opera Ödülleri'ni alanlar neler söyledi?
İstanbul Resitalleri'nden bir dâhi geçti...
İstanbul Resitalleri'nden bir dâhi geçti...