Sekiz ayda 200 bin ziyaretçi...
  • Reklam

Sekiz ayda 200 bin ziyaretçi...

Sanattan Yansımalar, sekiz ayda ulaştığı geniş okur kitlesini 2015'te daha da genişletmek için çalışıyor. Kısa sürede portalimizi benimseyen 200 bin ziyaretçiye teşekkürler...

Reklam
11 Ocak 2015 - 17:58 - Güncelleme: 18 Ocak 2017 - 15:40
Reklam

Öncelikle Sanattan Yansımalar okurlarına teşekkür etmek istiyorum.

1 Mayıs 2014 günü yayına aldığımız Türkiye'nin Kültür-Sanat Portali'ni 8 ay içinde 200 bin dolayında ziyaretle yücelttiler.

Bu ilgi kuşkusuz “kara kaşımız, ak saçımız” için gösterilmedi.

Sanatı ve sanatçıyı açıktan ya da başka yollarla hedef alanların yoğun mesai gösterdikleri bir dönemde, pek çok olayı ilk kez Sanattan Yansımalar'dan öğrendikleri için ziyaretlerini sıklaştırdılar.

Olayların perde arkaları hakkında bilgi sahibi oldular...

Yazarlarımızın getirdiği yorumlarla değişik bakış açılarını gördüler.

Çoğunu hiçbir yerde bulamayacakları, kurmaca ya da prova çekimi olmayan özgün fotoğraflarla anlatılanların görselliğini yakaladılar.

İstanbul ve Ankara dışında İzmir, Mersin, Antalya, Eskişehir gibi kentlerimizde neler olup bittiği konusunda bilgi sahibi oldular.

Anketimiz Sanattan Yansımalar'ın yüzde 99 dolayında beğeni kazandığı gösterdi. Doğaldır ki, “meyveli ağacı taşlamaya çıkanlar” da oldu. Kimileri eski takıntılarını hedef aldı, bazıları kendi ruh hallerini ifşa etmiş oldu, kimileri kendilerine veya kurumlarına iğne batınca bize çuvaldız sokuşturmaya kalkıştı. Ama bunlar yürüyen kervanın hızını azaltmadı!

Sahne sanatlarından klasik müziğe, edebiyattan sinemaya, plastik sanatlardan kültür politikalarına kadar geniş bir yelpazede, kimseye âlet olmadan, önyargısız, olabildiğince nesnel bir yaklaşım ve Uluslararası gazetecilik ilkelerine uyarak yaptığımız yayınımızı, 2015 yılında da aynı doğrultuda sürdürmek, ziyaretçi ve okuyucu sayımızı arttırmak için, sizlerin desteğine gereksinim duyuyoruz.

Lutfen, beğendiğiniz, önemli bulduğunuz haber ve yazılarımızı paylaşınız.

Sosyal ağlardan mesaj gelmesini beklemeden, hergün en az bir kez doğrudan Sanattan Yansımalar'a girip bölümler arasında birkaç dakika dolaşınız.

Kısacası; Bizi izlemeye devam ediniz...

Şefik Kahramankaptan

Kurucu Yayın Yönetmeni

Gazeteci ve Sanat Yazarı

ÇAĞSAV Y.K. Başkanı

Bu haber 5662 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CRR Genç Oda Orkestrası
CRR Genç Oda Orkestrası
Uzun Aradan Sonra İlk Kez AKM'de Konser
Uzun Aradan Sonra İlk Kez AKM'de Konser